geçmiş yaşam


GEÇMİŞ YAŞAM REGRESYONU VE REGRESYON TERAPİSİ

Geçmiş Yaşam Regresyon Terapisi derinlerde saklı kalmış, bitmemiş işleri tamamlayarak şifaya kavuşmamıza ve karma'mızı temizlememize yardım ediyor.

Regresyon Terapisi ve Geçmiş Yaşam Regresyon Terapisi; depresyon, fobiler, kaygı, endişe, açıklanamayan ağrılar, panik atak, travma sonrası stres, takıntılı düşünceler, karma temizliği, ayrıca enerji alanının
davetsiz enerjilerden temizlenmesi ve merak durumlarında çok etkili ve hızlı bir terapidir!

Regresyon Terapisi ile sadece geçmiş yaşamlarınıza değil aynı zamanda şimdiki yaşantınızda travmatik iz bırakan deneyimlere ve çözülmemiş, bitmemiş işlere şifa getirmek mümkün.
Görüşler

Ruh, eski yaşam anılarını, şu andaki hayatta bir anlam ifade edecek şekilde yeniden yaratarak tekrar tekrar bedenleniyor ve hayata dönüyor.

Migren, tekrarlayan kabuslar veya bir diz problemi, bize eski bir kazayı veya yarayı anlatıyor olabilir.

Şu anda huzurlu bir hayat yaşamaktan bizi alıkoyan bir boğaz ağrısı, geçmiş hayatımızda yaşanmış bir tıkanma veya boğulma olayından kaynaklanıyor olabilir.

Geçmiş hayatlarımızdan gelen travmatik anılar bilinçli farkındalığımıza, anksiyete, panik atak, öfke, depresyon, fobiler, takıntılar, tekrarlayan ilişki problemleri, kabuslar, bloke olmuş duygular ve açıklanamayan fiziksel ağrılar olarak geliyor.

Geçmiş Yaşam Regresyonu bu hayatın yanılsama ve karışıklıklarının ötesini görmemizi sağlıyor ve şimdiki hayatımızı etkileyen geçmiş hayatımıza şifa getiriyor.

Regresyon Terapisi şimdiki hayatın olduğu gibi geçmiş hayatların travmatik izlerini de çabucak iyileştiriyor ve derin bir ruhsal dönüşüm de beraberinde geliyor.

REGRESYON TERAPİSİ

Regresyon Terapisi, bilinçli farkındalık seviyesinin altında olan geçmiş yaşam deneyimlerine olduğu gibi şimdiki hayata da odaklanmıştır.

Danışanlar geçmişten gelen ve onların zihinsel,duygusal ve fiziksel iyi oluşlarını bozan çatışma ve olayları serbest bırakabilir ve çözebilirler.

Şimdiki hayattan basit bir örnek bir fobi olabilir, daha karışık bir örnek ise hayatı tehdit eden bir olaydan gelen post-travmatik stres olabilir.

Regresyon Terapisi problemin kökeni üzerinde çalışır ve güvenli bir şekilde onu dönüştürür.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !